OFERTA / Szafy - Garderoby


ADANN MEBLARSTWO
kuchnie na wymiar żywiec
 
kuchnie na wymiar bielsko biała

Szafy - garderoby

Realizujemy dla Państwa własne projekty, jak i propozycje przedstawione przez klienta czy projektanta.

Niezawodne, funkcjonalne i eleganckie – nasze szafy i garderoby to najlepszy sposób na wygodne przechowywanie w Twoim domu. Służymy przy tym pomocą projektową, by gotowe meble były indywidualnie dopasowane zarówno do miejsca montażu, jak i Twoich życzeń.
Oferujemy m.in. praktyczne szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi, wykonujemy umeblowanie garderoby, także produkujemy szafy wolnostojące. Dzięki szerokiej gamie materiałów oraz naszemu doświadczeniu nasze meble wyróżniają się nie tylko efektownym wyglądem i dopracowanymi detalami, ale również będą z Tobą na lata.

Szafy na wymiar - doskonale dopasowane do przestrzeni

Szafy na wymiar cieszą się ogromną popularnością, nie tylko dlatego, że nie muszą Państwo martwić się, czy zmieszczą się w wyznaczonym miejscu. Bielsko-Biała i Żywiec zaufały nam, ponieważ nasze autorskie projekty spotkały się z uznaniem mieszkańców obu miast. Staramy się, aby szafy na wymiar, które tworzymy dawały poczucie komfortu i porządku w każdym domu czy biurze. Zawsze uważnie słuchamy życzeń klienta, aby w jak najlepszy sposób odzwierciedlić w produkcie jego potrzeby i upodobania.

Galeria

ADANN MEBLARSTWO

Copyright © 2015 ADANN MEBLARSTWO | All rights reserved.