Szafy i garderoby


ADANN MEBLARSTWO

kuchnie na wymiar żywiec
kuchnie na wymiar bielsko biała

Szafy - garderoby

Realizujemy dla Państwa własne projekty, jak i propozycje przedstawione przez klienta czy projektanta.

Niezawodne, funkcjonalne i eleganckie – nasze szafy i garderoby to najlepszy sposób na wygodne przechowywanie w Twoim domu. Służymy przy tym pomocą projektową, by gotowe meble były indywidualnie dopasowane zarówno do miejsca montażu, jak i Twoich życzeń.
Oferujemy m.in. praktyczne szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi, wykonujemy umeblowanie garderoby, także produkujemy szafy wolnostojące. Dzięki szerokiej gamie materiałów oraz naszemu doświadczeniu nasze meble wyróżniają się nie tylko efektownym wyglądem i dopracowanymi detalami, ale również będą z Tobą na lata.

Szafy na wymiar - doskonale dopasowane do przestrzeni

Szafy na wymiar cieszą się ogromną popularnością, nie tylko dlatego, że nie muszą Państwo martwić się, czy zmieszczą się w wyznaczonym miejscu. Bielsko-Biała i Żywiec zaufały nam, ponieważ nasze autorskie projekty spotkały się z uznaniem mieszkańców obu miast. Staramy się, aby szafy na wymiar, które tworzymy dawały poczucie komfortu i porządku w każdym domu czy biurze. Zawsze uważnie słuchamy życzeń klienta, aby w jak najlepszy sposób odzwierciedlić w produkcie jego potrzeby i upodobania.

Najlepsze szafy na wymiar? Bielsko - Biała i okolice to wymagający klienci, którzy zadowalają się tylko najwyższą jakością.

Jeśli chodzi o szafy na wymiar, Żywiec i jego mieszkańcy mogą zdecydować się na nasze usługi

Twoja kolekcja ubrań stale się powiększa? Potrzebujesz możliwości przechowywania wielu zabawek? A może poszukujesz miejsca, w którym możesz schować zimowe lub letnie ubrania poza sezonem? W każdym domu duża i wygodna szafa jest niezbędna. Jeśli do tej pory nie udało Ci się znaleźć idealnego rozwiązania, postaw na szafy na wymiar. Dzięki temu wygodnie zagospodarujesz przestrzeń i zyskasz gwarancję, że sięgasz po najwygodniejszy sposób meblowania pomieszczeń. Szafy dostępne w sklepie są za niskie? A może ich wymiary nie pozwalają na umieszczenie ich w sypialnianej wnęce? Coraz więcej osób decyduje się także na osobne garderoby, których umeblowanie często staje się prawdziwym wyzwaniem. Szafy na wymiar sprawdzą się w każdym z tych przypadków idealnie. Nasze szafy pomieszczą Twoje ubrania, zabawki Twoich dzieci oraz zimowe płaszcze. Jednocześnie dbamy o wysoką jakość i wykończenie, dzięki czemu nasze szafy są nie tylko wyjątkowo praktyczne, ale również estetyczne, oraz - co najważniejsze - idealnie dopasowane do Twoich wymagań.

Galeria

ADANN MEBLARSTWO

Copyright © 2022 ADANN MEBLARSTWO | All rights reserved.